rth-zryw.pl

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival 2018

21.09.2018, 11:15

Sunrise Festival nazywany jest "polskim tomorrowlandem" i nie dzieje się tak bez powodu. Festiwal ten to jedna z większych i popularniejszych muzycznych imprez w kraju. Do 2018 roku organizowany był w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Jeden z najbardziej znanych elektronicznych festiwali w Polsce przyciąga fanów nie tylko genialnym line-upem, który składa się z najwybitniejszych polskich i światowych DJ'jów, ale również ilością efektów specjalnych i wizualnych, które zachwycają barwnością kolorów i pomysłowością.

Wczesne początki pomysłu stworzenia "sunrise'a" sięgają lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od dłuższego czasu patronat medialny nad festiwalem obejmuje radio RMF Maxxx, które prowadzi transmisję setów dając możliwość posłuchania niesamowitych DJ'ów osobom zainteresowanym muzyką elektroniczną płynącą z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 przeszedł do historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój romans z jednym z nadmorskich miast zakończył , jak można było się spodziewać z ogromną pompą. Postawione zostały 3 genialne sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. W 2018 roku wystąpili między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety na sobotni dzień festiwalu rozeszły się zastraszającym tempie.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić kolekcjonując wspomnienia.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij