rth-zryw.pl

Piłkarze selekcjonera Hjulmanda Kaspera zdołali się zakwalifikować do grona półfinalistów po tym jak zwyciężyli czeską kadrę narodową!

Piłkarze selekcjonera Hjulmanda Kaspera zdołali się zakwalifikować do grona półfinalistów po tym jak zwyciężyli czeską kadrę narodową!

03.04.2022, 14:43

Duńscy zawodnicy nie zamierzają nawet przez chwilę przestać wygrywać. Dla duńskich graczy w tym momencie trwające Starego Kontynentu mistrzostwa się rozpoczęły słabo i wydawało się, iż naprawdę szybko zostaną wykluczeni z mistrzostw Starego Kontynentu. Po 2 naprawdę zaciętych meczach nadszedł czas na pojedynek z reprezentacją Rosji, które zagwarantowało graczom Danii kwalifikację do fazy pucharowej. Marsz piłkarzy duńskiej drużyny narodowej po ponowne zaskakujące rezultaty zaczął się od tej chwili. Oponentem duńskiej drużyny narodowej w starciu 1/4 finału była czeska narodowa drużyna, która również wybornie poczynała sobie na tych mistrzostwach Europy. To było niezwykłe spotkanie a oba zespoły prezentowały się solidnie i bardzo dobrze mieć tego świadomość. Do półfinału mogła awansować wyłącznie jedna ekipa i podczas tego pojedynku delikatnie skuteczniejsza była kadra narodowa Danii. Rezultatem 2 do 1 wywalczyli wygraną gracze reprezentacji Danii i zagwarantowali sobie promocję do grona półfinalistów. Mierzyć się będą w w starciu 1/2 finału z drużyną Anglii, która świetnie sobie dała radę z ukraińską kadrą narodową, ogrywając ją rezultatem 4 do 0.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij