Czy nowszy sprzet psuje sie szybciej

Czy nowszy sprzet psuje sie szybciej

Jak utrzymać wagę off na stałe

Wielu ludzi, którzy chcą schudnąć, że najtrudniej jest rzeczywisty proces odchudzania. Ograniczanie ile jeść, kiedy jeść, nie głoduje, mówiąc żaden z tych ciasteczek w nocy, są to elementy utraty wagi, że ludzie myślą, są największe wyzwania. Zamiast tego, większość ludzi nie na diecie po osiągnięciu ich celów. Po utracie określoną ilość masy, że relaks, zawieść ich straży, a następnie umieścić wszystkie wagi z powrotem. Aby temu zapobiec, ludzie muszą się skupić na najtrudniejsza część diety w prawo z get-go, i będzie gotowy do zagrożeń związanych z sukcesu. W dzisiejszym artykule zamierzamy przyjrzeć się, jak utrzymać wagę off raz straciłeś ją.

Pierwszym i absolutnie niezbędnym elementem pobytu szczupła jest utrzymanie przy użyciu skali. Jeśli umieścisz go w szafie i nigdy nie patrzeć wstecz, wtedy funtów na pewno pełzanie na własną zanim zauważy. Jeśli zamiast tego utrzymać go w łazience i używać go w tym samym czasie każdego tygodnia rano, powiedzmy, w każdą środę, wtedy będzie w stanie powiedzieć, kiedy funtów zaczynają wkradać z powrotem. Rozwiązanie to jest niezbędne , aby utrzymać się na górze sytuacji, a zdając sobie sprawę, kiedy trzeba zacząć oglądać, co jesz jeszcze raz.

Po drugie, umieścić „przed” obraz na lodówce. Wybierz najbardziej niepochlebny jeden, a następnie umieścić go na środku iz przodu na drzwiach lodówki. Późno w nocy, kiedy masz ochotę mieć trochę lodów, to wizualne przypomnienia wszystkim, że walczyli pomoże uniknąć pokusy. Dobrze jest mieć te przypomnienia wokół, aby pomóc swojej pamiętam oryginalnego motywację i cel, a nie sądzę, że można teraz żyć winy swobodny styl życia, który może rzeczywiście wyśle ??cię z powrotem, gdzie rozpoczął.

Wreszcie, spróbuj jeść nowych kuchni i stylów żywności. Jeśli jesteś zawsze ten sam jeść kurczaka i ziemniaków, można zwrócić się do słodyczy i deserów, aby znaleźć przyjemność w jedzeniu. Zamiast tego kanału, który próbuje chęć do jedzenia z różnych krajów. Zabawa w podejmowaniu tajskie jedzenie w domu, lub gotowania potraw francuskich mogą pomóc pozostać koncentruje się na zdrowym odżywianiu i zajmuje się jedzeniem i przez tamę nudę można zapobiec się od przekąski na posiłków powinno być unikanie.

Spróbuj Turbo ogniem opinie Turbo Fire.

– autor artykułu